Završena je izgradnja nogostupa u Školskoj ulici u Antunovcu. Ukupna vrijednost investicije iznosi 313.154,00 kuna. Izgradnja nogostupa sufinancirana je sa 250.000,00 kn iz Programa održivog razvoja lokalne zajednice, Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske Unije, dok ostatak financira Općina Antunovac. Izgradnjom nogostupa osim uređenja javne površine, podignuta je i razina sigurnosti pješaka, dostupnost Osnovne škole „Antunovac“ i njezinih sadržaja za mještane Općine Antunovac; posebno djecu i mlade, te osobe smanjene pokretljivosti. Svim ovim komunalnim projektima podiže se kvaliteta života na prostoru naselja Antunovac, a Općinskoj upravi je vrlo važna i činjenica da će djeca prije početka nove školske godine imati kvalitetniji i sigurniji pristup Osnovnoj školi „Antunovac“.