Dana 07. prosinca 2017. godine, Institut za razvoj ženskog poduzetništva i vodstva Adria u suradnji sa Women in Adria -brand za ambiciozne žene: poduzetnice, korporativne žene, žene koje žele ostvariti uspješnu karijeru na bilo kojem polju, održati će konferenciju u Osijeku u Poduzetničkom inkubatoru BIOS pod nazivnom „Mogućnosti financiranja za poduzetnice“, u kojemu će sudjelovati kao suorganizator i  Općina Antunovac, te Agencija za održivi razvoj Općine Antunovac – RODA d.o.o. za gospodarski i ruralni razvoj i poticanje poduzetništva, u okviru projekta „Poduzetnički inkubator i akcelerator Antunovac KK.03.1.2.01.0012“.

Na konferenciji će se okupiti sve relevantne institucije na jednom mjestu i poduzetnice će na jednom mjestu moći dobiti sve informacije i postaviti sva pitanja.

Više o programu: http://www.womeninadria.com/events/osijek-7-12-2017-mogucnosti-financiranja-poduzetnice/

Podijeli na društvenim mrežama: