Općina Antunovac ove će godine sudjelovati na 10. Festivalu voćnih rakija, likera i pekmeza i 6. Međunarodnoj izložbi bundeva i tikvica, koja će se održati dana 26. rujna 2015. godine u Tovarniku.

Navedeni Festival održat će se pod visokim pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske gospođe Kolinde Grabar Kitarović, u organizaciji Općine Tovarnik i Vukovarsko – srijemske županije.

Festivalu će nazočiti velik broj izlagača iz Republike Hrvatske i inozemstva, među kojima i izlagači s područja Općine Antunovac: Domaća radinost Davor Hržica, Kućna radinost Karlo Baglama, Domaća radinost Manuela Čerkez te OPG Dubravka Gici.

Događaj će također upotpuniti nastupi brojnih KUD-ova, među kojima i nastup KUD-a „Klasje Slavonije“ iz Antunovca.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da nas posjete na ovogodišnjem sajmu u Tovarniku.

TIKVA630_2_article