Dana 4. kolovoza 2017. godine, u prostorijama Općinske vijećnice Općine Antunovac (Braće Radića 4, 31216 Antunovac), od 10-12 sati, održati će se Ljetna STEM radionica, radionica programiranja i robotike. Radionica će biti održana u suradnji Agencije za održivi razvoj Općine Antunovac RODA d.o.o. i udrugom Institut za Razvoj i Inovativnost Mladih– IRIM, u sklopu projekta “Croatian Makers”.
Ideja projekta je organizacija radionice robotike za djecu i mlade koji provode ljetne praznike u svome mjestu stanovanja. Sva oprema je osigurana od strane Instituta za razvoj i inovativnost mladih. Radionice su namijenjene djeci i mladima, no uz djecu mogu sudjelovati i roditelji.
Pozivamo sve zainteresirane da se prijave najkasnije do 3. kolovoza 2017. na: info@roda-antunovac.hr.

Podijeli na društvenim mrežama: