U Čepinskoj ulici na neparnoj strani, uz glavnu cestu županijske kategorije, u fazi je izgradnja nogostupa. Naime, u tom dijelu naselja dosada nije bilo nogostupa, a u posljednjih nekoliko godina je izgrađena nekolicina obiteljskih kuća, većinom mladih obitelji sa djecom. Na ovaj način Općina Antunovac želi povećati sigurnost mještana u prometu. Ukupna dužina je nogostupa je 350m.

Uskoro će se pristupiti i izgradnji i nogostupa u ulici Kralja Zvonimira u dijelu gdje je potrebno osigurati pristup pješaka do nove crkve sv. Antuna u Antunovcu, ukupne dužine 28 m.

Ukupna vrijednost investicije iznosi 130.996,50 kuna koju u cijelosti financira Općina Antunovac.
U planu je tijekom ove i slijedećih godina i izgradnja nogostupa u Školskoj ulici u Antunovcu te rekonstrukciji nogostupa i u ostalim ulicama Općine Antunovac gdje je potrebno.

 

Podijeli na društvenim mrežama: