Prvi poziv za dostavu projektnih prijedloga u sklopu programa Interreg IVC je zatvoren. Pristiglim projektnim prijedlozima obuhvaćene su sve četiri teme programa – Istraživanje i inovacije, Konkurentnost malog i srednjeg poduzetništva, Okoliš i iskoristivost resursa te Ekonomija s niskom emisijom ugljika.

Po prvi puta Interreg Europe otvorio je mogućnost suradnje neprofitnim privatnim ogranizacijama, od kojih su se mnoge odlučile na suradnju s javnim sektorom kako bi zajednički doprinijeli unaprjeđenju regionalne razvojne politike.

Od 261 pristiglog projektnog prijedloga, dva su iz Općine Antunovac, a od 59 partnerskih organizacija iz Republike Hrvatske, čak četiri su također iz Općine Antunovac. Konačni rezultati očekuju se u prosincu.

 

Više informacija možete pronaći ovdje:

http://www.interreg4c.eu/news/article/?post=848-first-call-in-numbers&

 

 

 

Podijeli na društvenim mrežama: