Pod pokroviteljstvom Općine Antunovac i roditelja u školi nogometa Vitez Antunovac, tijekom proteklog vikenda djeca uzrasta od 8 do 12 godina opremljena su sa 40 novih garnitura dresova, majica i hlača te štucni, kako bi im se omogućilo kvalitetno treniranje i razvoj vještina u nogometu.

Također, prije nekoliko mjeseci Nogometna škola je zajedničkim sredstvima Općine i roditelja opremljena sa 30 garnitura opreme za zimski period. Škola nogometa ima dugogodišnju tradiciju u Antunovcu, i okuplja 76-ero djece dobi od 8-18 godina iz Općine Antunovac i okolnih mjesta. Nogometna škola pod vodstvom g. Nenada Ribića tako već godinama promovira sportski duh, timsku igru i međusobnu suradnju među djecom.

Djeci je na kvalitetan način organizirano slobodno vrijeme i razvoj sportskih vještina.

DSCN9221

DSCN9212

DSCN9209

 

Podijeli na društvenim mrežama: