Trinaestu godinu za redom, Općina Antunovac dodijelila je stipendije redovitim učenicima srednje škole te redovitim studentima s ciljem poticanja njihove izvrsnosti. Općinski načelnik Davor Tubanjski danas je potpisao ugovore sa studentima i učenicima koji su ostvarili pravo na učeničku, odnosno studentsku stipendiju Općine Antunovac.

Prilikom ocjene kandidata o ostvarivanju prava za stipendije, primjenjivali su se kriteriji prosjeka ocjena, uspjeha na natjecanjima te prema imovinskom cenzusu (da nemaju ukupne redovne novčane prihode po članu kućanstva veće od 3.000,00 kuna mjesečno).

Učeničke stipendije, u iznosu od 400 kuna mjesečno, dobilo je osam kandidata, dok je pet kandidata dobilo studentsku stipendiju u iznosu od 700 kuna mjesečno. Ovim putem još jednom čestitamo našim mladim mještanima na ostvarenom uspjehu!

Podijeli na društvenim mrežama: