Novi investitor u Antunovcu tvrtka Consortium d.o.o, za proizvodnju, trgovinu i usluge iz Osijeka, koja se bavi trgovinom na veliko, bojama i lakovima, prošle je godine kupila 2 parcele u Gospodarskoj Zoni ukupne veličine 4160 m2 (br. 904/19 i 904/20), te upravo počinje s radovima na izgradnji objekta proizvodno-distributivne namjene.

Prema riječima vlasnika tvrtke već tijekom ove godine planira se dovršiti izgradnja prvog objekta i započeti poslovanje u novom objektu. Već od samog dolaska u Gospodarsku zonu ostvarena je suradnja novoga investitora i Općine Antunovac po pitanju smanjenja komunalnog doprinosa radi budućeg zapošljavanja mještana Općine Antunovac. Predviđa se otvaranje novih 10 radnih mjesta u objektu Consortium d.o.o. u Gospodarskoj zoni Antunovac u slijedećih godinu dana.

Tvrtka Consortium d.o.o. stabilna je tvrtka koja posluje od 1995. godine i ovo je prva faza planiranog širenja na tržištu.

 

Podijeli na društvenim mrežama: