Ovim putem obavještavamo sve mještane Općine Antunovac da će se ovogodišnja božićna predstava pod nazivom „Legenda o Kristu“, u izvedbi Dječjeg kazališta Branka Mihaljevića iz Osijeka, održati dana 13. prosinca 2016. godine s početkom u 16.00 sati u Hrvatskom domu u Antunovcu te 18.00 sati u Hrvatskom domu u Ivanovcu.

Već 6. godinu za redom Općina Antunovac organizira i podjelu božićnih paketića za djecu u s područja općine, u dobi od 2 do 10 godina. Podjela paketića i ove će godine uslijediti nakon božićne predstave.

Molimo sve mještane koji još nisu dostavili potrebnu dokumentaciju (presliku osobne iskaznice roditelja, rodni list ili domovnicu, ili izvadak iz matice rođenih djeteta) da to učine što prije, a najkasnije do 2. prosinca 2016. godine, kako bi sva djeca koja udovoljavaju uvjetima dobila božićni poklon.

Podijeli na društvenim mrežama: